Warsztaty dla młodzieży realizującej spotkania w ramach Klubu Dobrej Rozmowy

 

W 4 szkołach, które realizują spotkania w ramach Klubów Dobrej Rozmowy, odbędą się jednodniowe, bezpłatne warsztaty wspierające młodzież w poruszaniu tematyki migracji i uchodźstwa. Oferta warsztatów jest przeznaczona wyłącznie dla szkół, z których nauczycielka/nauczyciel uczestniczy w trwającej edycji Kursu internetowym CEO "Rozmawiajmy o uchodźcach. Klub Dobrej Rozmowy". 

Warsztaty odbędą się w szkołach w wybranym przez Państwa terminie w maju 2018 r. i będą prowadzone przez ekspertów i ekspertki w edukacji globalnej i międzykulturowej CEO. Minimalna liczba uczniów i uczennic biorących udział w warsztacie to 10 osób (max. 20). Warsztaty będą trwały ok. 5 godzin lekcyjnych.

Zgłoszenia na warsztaty przyjmujemy do 30 kwietnia 2017 r. za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego (link). W formularzu poprosimy o zaznaczenie trzech preferowanych terminów warsztatów.

 

 

 

Ogólnopolska Prezentacja Projektów Młodzieżowych 2018

 

Aktywne Kluby Dobrej Rozmowy (1 opiekun/ka i 4 uczniów/uczennic) zapraszamy do wzięcia udziału w Ogólnopolskiej Prezentacji Projektów Młodzieżowych (OPPM). Odbędzie się ona 12 czerwca 2018 r. na Zamku Królewskim w Warszawie. Oferta OPPM jest przeznaczona wyłącznie dla szkół, z których nauczycielka/nauczyciel uczestniczy w aktualnie trwającej edycji Kursu interentowego CEO "Rozmawiajmy o uchodźcach. Klub Dobrej Rozmowy". Każdy Klub może otrzymać do 100 zł zwrotu kosztów dojazdu na OPPM. Zgłoszenia przyjmujemy do 7 maja - więcej informacji na stronie: www.oppm.ceo.org.pl

 

Czego można się spodziewać po tegorocznej Ogólnopolskiej Prezentacji Projektów Młodzieżowych?

  • Zależy nam, aby wydarzenie było miejscem wymiany doświadczeń i rozmowy o efektach działań realizowanych w ciągu ostatniego roku przez uczniów i uczennice w ramach programów CEO. W całości udział weźmie blisko 350 osób, w tym osoby zajmujące się na co dzień edukacją i działaniami społecznymi od strony eksperckiej i animacyjnej.
  • Chcemy, abyście wyciągnęli z tego spotkania jak najwięcej dla siebie. Dlatego odpowiadając na Wasze potrzeby proponujemy atrakcyjną formułę warsztatową, odchodząc od dotychczasowej formy targów.
  • Podczas wydarzenia oddajemy Wam przestrzeń i dzięki zaangażowaniu stworzymy coś wspólnie – podsumowanie dotychczasowych działań oraz efekty prac powstałych podczas warsztatów w ramach OPPM.