WEBINARIUM DLA NAUCZYCIELI I NAUCZYCIELEK

Dlaczego warto uczyć o Celach Zrównoważonego Rozwoju? Co łączy zmianę klimatu i migracje? Jak przygotować działania na Tydzień Edukacji Globalnej dotyczące dwóch światowych wyzwań?

Zapraszamy do obejrzenia nagrania webinarium pt. "TEG - migracje i zmiana klimatu", które odbyło się 13 listopada 2018 roku. Webinarium miało na celu zaproponowanie nauczycielom i nauczycielkom działań, jakie mogą przeprowadzić w ramach Tygodnia Edukacji Globalnej. Webinarium prowadziło dwoje prezenterów, nauczycielka Monika Komisarczyk oraz nauczyciel Michał Sczepanik.

 

Webinarium poprowadzą nauczyciele doświadczeni w edukacji globalnej i prowadzeniu działań edukacyjnych z młodzieżą z okazji Tygodnia Edukacji Globalnej: Monika Komisarczyk nauczycielka języka polskiego, wicedyrektorka w Zespole Szkół nr 1 w Trzebnicy oraz Michał Szczepanik nauczyciel biologii i edukacji dla bezpieczeństwa w gimnazjum im. K. K. Baczyńskiego w Poczesnej i gimnazjum im. A. Mickiewicza w Starczy.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE!

 

Zachęcamy do skorzystania z tegorocznego plakatu promującego Tydzień Edukacji Globalnej! Plakat można ściągnąć w wersji do wydrukowania (format A2) TUTAJ i w dolnej części umieścić opis planowanego przez Ciebie wydarzenia.